Forum Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Rpg

Welcome to Dream World !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Error

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyLun Apr 27, 2015 8:43 pm

Tanara era prea ocupata cu animalutele ei ca sa mai fie atenta si la ce se petrecea in jur, la persoanele care veneau si plecau, la barfele dintre adolescente si la cuplurile de indragostiti ce se relaxau. Acum se simtea prea bine jucandu-se cu degetele in blana moale si pufoasa a iepurasului cu urechiusele lungi si lasate ce nu se mai oprea din a da din codita si din nasuc, lucruri ce o faceau sa chicoteasca precum un copilas. Fata dura si indiferenta cu gura mare disparuse total, luandu-i locul o copila incantata de prezenta unei vietati inocente pe care, parca o vazuse pentru prima data in viata ei si devenise centrul universului.
-Nu-i asa ca esti o pufosenie? Da, da, o pufosenie mica si draguta. Vrei un morcov, ti-e fomica? Hai sa papi ceva, probabil esti flamand.
Tonul folosit era la fel de copilaros ca si infatisarea ei de-acum si imediat se intinse dupa un morcov, lasand iepurasul sa manance pofticios din el.
-Ooo, uite cui ii era foame. Da, da, tie iti era foame ghemotoc de blana ce esti.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyLun Apr 27, 2015 8:53 pm

- Chestia asta ar trebui filmata si pusa pe internet , incepu sa rada Ken tinandu-se cu mana de burta . Din fata dura si indiferenta , sa devii asa de dulce si inocenta ? Ma cam indoiesc ... , inca rase el cu pofta apropiindu-se de un catelus care il lingea pe mana stanga . Ceea ce ii mai placea , erau animalele . Parintii lui nu suporta deloc animalele si aceasta de mic isi dorea macar o broasca testoasa .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyLun Apr 27, 2015 8:57 pm

Se incrunta imediat ce il auzi, privindu-l destul de nervoasa caci, chiar asa era in clipa aceea.
-Oh, daca nu e chiar domnul lacrimi in ochi. Ti-a mai intrat iar vre-o musca sau e cumva vantul de data asta?
Spuse rautacioasa ca apoi sa strambe din gura si sa-l ignore. Nu, nu trebuia sa se enerveze si sa se supere. Acum era in compania celui mai pufos lucru din intreaga lume si trebuia sa profite. Zambetul ii reveni destul de repede pe buze iar degetele ei incepusera iarasi sa pieptene blanita alba a iepurasului in timp ce acesta rontaia morcovul suculent si delicios.
-Cum iti mai e mana?
Intreba dupa cateva clipe bune de tacere, fara sa-l priveasca dar asta nu insemna ca nu era atenta si nu se interesa de el. Pana la urma, nu s-ar fi obosit sa ii adreseze intrebarea daca nu ii pasa.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyLun Apr 27, 2015 9:19 pm

- Ce grijulie esti tu cu mine , spuse el sarcastic zambind larg apoi lua catelusul in brate incepand sa se joace cu el . Sincer , tanarul uita de mana si de taietura , apoi isi dadu bandajul jos si era aproape vindecat . Mana ? Mana .. e bine ! , murmura el asezandu-se la o masa . Ai de gand sa stai acolo sau sa vii la o cafea ? , spuse Ken scurt scotandu-si telefonul , care era cel mai scump de pe piata si toti se uitau la el ca la vreo vedeta .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyLun Apr 27, 2015 9:24 pm

Il privi cu coada ochiului ca apoi sa isi intoarca capul de tot cand vazu cati il priveau si acum stia si de ce. Isi dadu ochii peste cap si ramase pe loc.
-Doar daca iti bagi telefonul in buzunar si nu mai atragi atentia.
Numai de asta nu mai avea nevoie: sa atraga atentia asupra sa cand camatarii erau pe urmele ei. Ce s-ar fi intamplat daca ar fi gasit-o aici, de vorba cu un tip bogat dar mai ales in compania lui?! Ar fi fost moarta si inca mai avea o saptamana de trait deci in nici un caz nu va sta langa el daca mai avea de gand sa atraga toti ochii asupra lui.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 10:49 am

- Numai are voie omul sa aiba un telefon , ca toti trebuie sa se holbeze la el .. , isi dadu ochii peste cap apoi il baga inapoi in buzunar . Isi comanda o cafea cu frisca , mutandu-si privirea catre tanara . Ce te aduce pe aici ? , o intreba pe un ton calm , si isi trecu o mana prin par .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 6:10 pm

Cand observa ca isi bagase telefonul in buzunar si ca ochii curiosi ai lumii s-au mutat in alta parte, se ridica de jos si se aseza la masa acestuia, comandand si ea un ceai cu gheata caci nu suporta cafeaua.
-Nimic special. E prima data cand vin aici. Am vazut cafeneaua in drum spre casa si am fost curioasa, atata tot.
Dadu non-salant din umeri, prefacandu-se ca absolut totul era in regula desi, chiar nu era deloc asa dar asta nu insemna ca tipul trebuia sa afle, nu?
-Dar tu? Ai plecat destul de brusc de la sala? Ti-a ars cumva casa?
Intreba ironic, chicotind copilaresc dar in acelasi timp si malefic, privindu-l fix in ochi cum avea ea obiceiul.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 10:11 pm

Ceea ce nu stia ea , e ca tanarul isi dadu repede seama cand cineva mintea si nu se simtea confortabil .
- Serios ? Asa sa fie ? , incepu sa surada el . Mie nu mi se pare ca nu e nimic special .. te ascunzi de cineva , asa-i ? , sorbi din cafeaua fierbinte privind-o fix in ochi . Ai ceva ce te deranjeaza si te apasa pe suflet .. , zambi intr-un mod dulce apoi isi muta privirea spre geam . Eu ? Mai bine spus ca am fugit de acasa , clatina usor din cap trecandu-si o mana prin par.
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 10:25 pm

Mari involuntar ochii cand il auzi si cu greu isi pastra calmul, afisand un zambet ironic si mârșav.
-Vai, uite cum ai ghicit. Asa e, ma ascund camatari. Nu de alta dar sunt prea tanara ca sa mor.
Isi dadu ochii peste cap si lua o gura din ceai. Din gluma in serios, ii spuse si adevarul dar cum sa sti cand mintea sau spunea adevarul? Nici macar ea nu se credea uneori. Si totusi, pustiul asta o cam citea prea usor iar asta o enerva la culme. Cand auzi ca fugise de acasa, ridica curioasa o sprânceană, privindu-l atenta.
-Ai fugit de-acasa, serios? Ai cumva 11 ani?
Sincer, era prima data cand auzea ca cineva de varsta lui fugise de acasa iar asta ii acaparase toata atentia si nu se putu abtine sa nu-l intrebe de motivul pentru care o facuse, chiar daca nu era treaba ei.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 10:37 pm

- Inteleg , camatari .. , murmura el aducandu-si aminte ca tatal lui este prieten la catarama cu astfel de oameni si ca mereu se auzeau lucruri nu tocmai bune despre acesti oameni .Mai lua o gura din lichidul fierbinte apoi isi drese glasul pentru a-i povesti fetei . De ce am fugit de acasa ? Vezi tu ... eu am doua pasiuni mari ale mele . Si cand zic mari , efectiv nu pot trai fara ele . Dansul si muzica . Chestiile astea , parintii mei mi le interzic si intotdeauna imi reproseaza ca nu e bine , ca nu o sa-mi aduca profit pe viitor .. parintii mei sunt afaceristi , iar ei efectiv , vrea sa preau eu toata afacerea familiei , ofta scurt jucandu-se intre degete cu bratara ce o purta la mana . Mama nu-i o fire tocmai calma si buna , ba din contra . Parintii mei erau mai mult plecati cu afaceri . Eu imi petreceam sarbatorile singur , alaturi de servitori . Sunt obligat sa fac ore interminabile de economie , foarte plictisitoare .. iar acum , cand m-a vazut ca vin de la sala de dans , efectiv m-a inchis in camera cu gardieni la usa , iar eu am sarit pur si simplu pe geam , ridica scurt din umeri privind-o senin ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat . Sincer sa fie , era singura persoana care ii povestise in detaliu ce se intampla cu el si ce e in familia lui ..
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 10:51 pm

Il asculta cu atentie, fara ca macar sa clipeasca sau sa respire, intreaga poveste fiind parca rupta dintr-un film insa, il intelegea si din cauza asta un zambet micut si suav ii rasari pe buze.
-Parintii astia, numai necazuri ne aduc.
Chicoti nostalgica in timp ce privea ganditoare paharul cu ceai, trasand lent conturul rece al acestuia. Se gandea la parintii ei, la cat de dor ii era de acestia si nu putea sa nu fie geloasa pe tanar si pe faptul ca el macar inca mai avea parinti.
-Ai o pasiune foarte frumoasa. Ar trebui sa lupti pentru visul tau. Esti tanar si puternic, sunt sigura ca nimeni si nimic nu iti poate sta in cale, nici macar ai tai si ambitile lor.
Zambetul i se largi pe buze si il privi incurajator pentru o clipa ca apoi sa guste iarasi din ceai dar ceva ii atrase atentia cu coada ochiului iar cand privi pe geam si vazu cosmarul vietii ei ca se holba la ea si se apropia de cafenea, se albise toata la fata si devenise agitata.
-Trebuie sa plec!
Spuse speriata, ridicandu-se brusc de la masa si isi insfaca rucsacul, dand sa fuga.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 11:08 pm

- Da , asa e . Parintii astia , isi dadu ochii peste cap . Chiar daca ii am sau nu .. pentru mine tot aia e , inspira aer adanc in piept luand ultima gura de cafea , impingand usor ceasca . Sincer , nimeni nu a stiut de pasinea mea .. tot timpul am ascuns , tot timpul eu am fost cel care mi-am dat incredere ca voi reusi , si chiar cred asta .. nu vreau sa stau la un birou , stresat si plin cu hartii , incepu sa rada dar ii pieri zambetul vazandu-i pe camatari afara iar apoi o prinse brusc pe fata de mana tragand-o in jos .
- Stai aici si ai incredere in mine , murmura el privindu-i cum vin ca niste urangutani .
- Avem o treaba cu tine , domnisoara , spuse unul dintre ei , mutandu-si privirea spre Ken . Oooo , dar cine e aici ? Daca nu e fiul lui Lee ? Ce faci ?
- Pierd timpul .. , schita un zambet ca de copilas pregatindu-se de ce e mai rau .
- Noi , avem o treaba cu domnisoara .. , adauga luand-o pe sus dar tanarul se posta in fata lor intr-un mod superior .
- Ii dati drumul , nu o sa aveti probleme .. , subline Ken privindu-i pe fiecare in parte iar tanara tremura din toate incheieturile .
- Dar ..
- Am spus sa-i dati drumul acum ! , si un pumn ii veni direct in falca dreapta , lumea din cafenea uitandu-se la el ca la spectacol . Fata scapa din mainile lor , aceasta fiind pe jos iar Ken ii sopti la ureche " Daca ii mai ceri bani fetei acesteia , jur ca te ucid cu mana mea ! Si nu cred ca vrei sa ai probleme cu tata ... , nu-i asa ? "
- Gata sefu ! , si disparura din local fara sa mai zica vreun cuvant .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 11:18 pm

Il privi speriata pe tanar cand o opri, vrand sa scape totusi din stransoarea lui si sa fuga insa nu mai apuca. Camatarii o gasise si asta avea sa fie sfarsitul ei. Se parea ca avea sa isi revada parintii mai repede de cat a prezis iar gandul asta o baga in sperieti atat de tare ca nici macar nu a mai fost in stare sa prinda discutia celor doi.
In clipa cand a fost luata pe sus, incepuse sa tipe si sa se agite ca sa scape dar, se parea ca salvarea ei venise chiar din cel mai improbabil loc posibil. Intregul trup ii tremura, asa cum statea ea pe podea, fara sa mai fie capabila sa se ridice. Isi duse o mana la piept, incercand sa se calmeze, lacrimi curgandu-i pe obraji. Se simtea atat de umilita si speriata. Ar fi vrut sa intre in pamant si sa scape de privirile celor din jur, sa scape de toate problemele. Isi acoperi chipul umed si rosu cu ambele maini, trupul ei micut continuand sa tremure ca o varga, inca simtind mainile slinoase ale acelui tip cum parca o lua iar pe sus.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 11:35 pm

Tanarul privi scarbit in urma celor care plecau . Marea majoritate a camatarilor , erau mari si prosti . Bagau spaima in oameni , eventual ii omorau ca sa obtina niste amarate de bancnote . Ken se repezi la fata , luand-o in brate si iesind cu ea din cafenea . Nu stia unde e casa ei , asa ca se indrepta catre un hotel din apropiere si facu rezervare la o camera . Era in ultimul hal , iar acasa la el nu se putea duce , din cauza mamei lui si aceasta nici nu stia ca fugise de acasa . Ajunsi in camera de hotel , care era una destul de spatioasa si de frumoasa .. avea vedere la mare si era perfect locul pentru relaxare . Mai ales ca era intr-o stare nu tocmai buna .
-Haide , calmeaza-te ! , o mangaie pe cap si o saruta pe frunte , lucru ce nu il facuse niciodata la vreo fata .

Camera :

Error - Pagina 2 110
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 11:44 pm

Se agata disperata de gatul lui cand a fost ridicata si il lasa sa o duca unde vroia, numai sa scape de rusinea la care a fost supusa. Era clar ca nu va mai calca niciodata pe-acolo sau macar prin apropierea acelui local cata viata o mai trai ea.
Odata ajunsi la hotel, refuza sa ii dea drumul din acea stransoare si astfel il obliga sa o tina inca in brate dar, in cele din urma se calma si asta doar datorita tanarului, a mangaierilor lui si a acelui sarut.
-M-am calmat, gata, sunt okey...
Spuse cu o voce tremurata, stergandu-si lacrimile cu podul palmei si chiar si cu maneca, ca un copil.
-Doamne, ce jenant! Scuze ca a trebuit sa vezi faza aia. Eu nu sunt asa, eu nu plang si nu tremur si nici nu ma las intimidata atat de usor. Nici nu stiu ce naiba m-a apucat.
Incerca aceasta sa isi gaseasca scuze pentru felul cum se afisase in fata lui dar era clar ca o facea doar din cauza ca era stanjenita si totusi, de ce o salvase? Parca nu o suporta iar asta o facea de-a dreptul confuza.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyMier Apr 29, 2015 11:55 pm

- Ma bucur ca esti ok , murmura el zambind larg apoi scoase din mini-frigiderul doua doze cu suc , una intinzandu-i fetei , apoi se aseza langa ea luand cateva guri din doza . Nu e nimic .. , macar am reusit sa te scap de datorie si acum nu o sa-ti mai ceara niciodata bani , pe care nu prea vad ca ii dispui .. mai ales ca te-ai incurcat cu niste aimale ca ei .. , clatina usor din cap privind marea . Da , da .. sigur , pufni el in ras stiind ca tanara isi cauta scuze acum .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 12:06 am

Ofta adanc si lua doza din mana lui dar nu o deschise. Doar o tinea intre maini si o privea lung si ganditoare, expresia ei fiind una atat de trista ca iti frangea inima.
-Nu eu m-am incurcat cu ei. Parintii mei au fost nevoiti sa imprumute bani cu dobanda cand am fost foarte bolnava iar operatia era singura mea salvare. A costat o avere si ai mei au promis ca vor da banii inapoi pana la ultimul cent dar nu au mai apucat. Dupa ce au murit intr-un accident am ramas singura iar datoria nu s-a achitat asa ca m-au fortat pe mine sa platesc dar cum nu aveam nici un ban, am trecut prin clipe grele iar ultimii doi ani de zile au lasat semne adanci in urma.
Se destainu aceasta, facand referire la cicatricile de pe corp cand vorbise de semne adanci dar nu stia daca sa il creada sau nu cand spunea ca a scapat de ei.
-Totusi, trebuie sa-ti multumesc ca m-ai salvat. Iti raman datoare.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 12:17 am

- Inteleg , si ii privi taieturile de pe corp , semn ca fata nu mintea si chiar o ducea groaznic cu animalele astea . Incepu sa invarta doza in mana apoi isi lasa privirea in jos .
- Si tata e incurcat cu astfel de oameni .. dar intr-un mod bun . E un fel de .. ''sef'' al lor , de asta nu indrazneste absolut nimeni sa se lege de mine sau ceva .. , o privi cu coada ochiului pe tanara . Chiar daca are lantul de restaurante si mama de cosmetice , se mai ocupa si cu treburi dinastea .. iar daca aflu ca s-a atins vreo gorila de tine , o sa aiba probleme . Mari de tot , murmura el apoi schita un zambet micut in coltul gurii . E ok , stai linistita ..
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 12:28 am

Zambi schitat cand il auzi, dand usor afirmativ din cap. Nu intelegea de ce dar simtea ca poate avea incredere in el. In fond, doar o salvase de la o soarta cruda, nu?
-Sti, ai putea profita mult dupa urma alor tai. Macar tu mai ai parinti chiar daca nu va intelegeti bine. Nici nu ai idee cat de mult as mai vrea sa fiu in stare sa ma cert iar cu ai mei macar o data daca asta ar insemna ca ii voi revedea.
Chicoti scurt si lasa doza de suc de-oparte, ridicandu-se de pe pat. Se apropie de geam, privind pentru cateva clipe afara, in departare, de parca ar fi privit undeva in animintirile sale.
-Ai tot ce ti-ai putea dori vre-odata: o familie, bani, un viitor asigurat si un vis pe care sa-l urmezi. Eu nu mai nimic. Curand, nici macar o casa nu o sa mai am. Chiar ar trebui sa profiti cat de mult poti pana nu te vei trezi ca mine. Asculta de ai tai si pleaca pe calea ce ei ti-au ales-o, urmeaza cursurile alea chiar daca sunt plictisitoare si fa-le pe plac iar cand vei ajunge sus, urmeaza-ti propiul vis: deschide-ti o sala de dans, organizeaza concursuri, descopera talente si investete in ele sau chiar devin-o tu un idol. Ai atatea optiunu din care sa alegi, poti face orice iti doresti si fara ca ei sa stie doar daca lasi putin de la tine. Nici nu ai idee cat de norocos poti fi.
Isi inchise lent ochii, cuprinzandu-si propiul corp in brate de parca si-ar fi cautat alinare de la propia persoana dar stia ca are dreptate. Stia ca tanarul poate ajunge foarte sus si isi poate urma visul. Tot ce avea nevoie era doar o cale pe care sa o urmeze.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 12:53 am

- Oricat mi se pare de.tentanta oferta , o refuz . Nu vreau banii ... nu asta e esenta mea in viata . Vreau sa-mi urmez visul sa ajung candva , cineva . Nu vreau sa mostenesc chestiile lor ... economia ni ma atrage sub nici o forma , si se ridica de pe pat venind langa ea . Nu vreau sa am de-a face cu camatarii . Vreau sa-mi fac eu propriul drum .. pe banii mei , nu a parintilor..
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 10:35 am

-Esti foarte ambitios, si incapatanat in acelasi timp.
Chicoti scurt ca apoi sa ofteze usor in sinea sa. Privelistea de-afara era magulitoare insa, era timpul ca ea sa plece acasa.
-Un mic impuls nu strica nimanui iar ca sa ajungi cineva, ai nevoie de suport. Dar sunt sigura ca te vei descurca si iti vei implini visul. Poate peste cativa ani, am sa iti cer chiar si un autograf.
Ii facu scurt cu ochiul ca apoi sa ii intoarca spatele si isi lua rucsacul de pe pat, agatandu-l strengaresc de un umar. Nu ii placeau despartirile siropoase, asta daca se puteau numi asa, asa ca doar ii multumi iar si ii facu scurt cu mana, indreptandu-se spre iesire. Tanarul a fost foarte dragut cu ea si o ajutase enorm insa nu avea ce sa ii dea la schimb, nici macar nu il putea recompensa iar asta o facea sa se simta putin prost, dar doar pentru o clipa ca apoi sa revina iarasi la realitate.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 10:45 am

- Da ... ce sa faci ? , pufni si el in ras apoii observa ca fata vroia sa plece . Oricat vroia el sa fie singur , sa se gandeasca la ale lui , nu trebuia sa plece . Nu il lasa inima .
- Unde pleci ? , se posta in fata usii si ii lua fata ei intre palme , sarutand-o lung intr-un mod romantic
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 10:55 am

Ridica o spranceana cand tipul se puse intre ea si usa, blocandu-i astfel singura cale de acces spre lumea de-afara si ar fi vrut sa ii raspunda ca pleca acasa dar nici ca a mai apucat.
Mari involuntar ochii cand a fost sarutata atat de brusc, agitandu-se pentru cateva clipe ca sa scape dar modul acela romantic si dulce in care o saruta, o molesi complet si o ameti intr-un asemenea hal inca se prinse cu mainile de tricoul lui, strangand materialul intre degete.
Acea senzatie placuta dar sufocanta o speria insa, in acelasi timp, era ceva ce nu a mai experimentat de mult si aproape uitase ce insemna un sarut cu adevarat.
Cand simti ca nu mai avea aer, rupse sarutul cu greu si atrase adanc aer in piept ca si cum ar fi respirat pentru prima data in viata ei.
-Ce naiba te-a apucat...
Intreba confuza si inca usor ametita, privindu-l rusinata si usor nervoasa in acelasi timp.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 11:03 am

Stia ca avea sa-l injure , sa-l bata ... dar lui nu-i pasa chestia asta .
- Probabil ai sa te intrebi ce se intampla cu mine.. , crede-ma ca si eu ma intreb acelasi lucru .. , sirase baiatul si o imbratisa . Stiu ca poate o sa sune ciudat dar , ... eu te plac . Intotdeauna ai fost o "provocare" pentru mine , sa demonstrez ca eu subt teroarea scolii . Imi place de tine ca nu esti ca celelalte , murmura tanarul lasandu-si capul pe umarul ei . Toate fetele.cu care am.fost .. tot.ce vroiau , erau banii.mei.si niciodata nu am fost atat de .... , si facu o pauza lunga . Indragostit ! , ofta scurt strangand-o si mai tare in brate . Intradevar , Ken nu era genul de persoana care sa se indragosteasca sau sa-si puna sufletul pe tava asa cum a facut-o cu Hae . Vroia sa o tina mereu langa el , sa aiba grija de ea , cu toate ca era ferm convins ca fata este o persoana puternica.
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 EmptyJoi Apr 30, 2015 11:17 am

Il privea complet socata cand incepu sa se destainuie si tresari usor cand a fost cuprinsa in brate. Cu cat imbratisarea devenea mai intensa, cu atat intelegea ca tanarul nu facea glume pe seama ei ci ca era mai serios ca niciodata dar cum putea sa il accepte?
-Ken...Doamne, Ken, tu auzi ce spui?! Nu te poti indragosti de mine! Ce naiba iti pot oferi eu!
Isi puse mainile pe umerii lui, indepartandu-l putin de ea cat sa-l priveasca. Ii zambi, ducandu-si mainile pe chipul acestuia, mangaindu-l usor.
-Esti un tip grozav, Ken, chiar esti! Si mi-ai salvat viata iar pentru asta iti voi fi mereu recunoscatoare si chiar te plac, crede-ma, te plac foarte mult dar ce iti pot eu oferi? Nu am nimic sa iti dau, nu sunt de nasul tau si iti voi crea si mai multe probleme cu ai tai. Uita-te la mine: chiar crezi ca ai tai vor accepta pe cineva atat de sters si de neinsemnat? Nici macar nu stiu ce naiba te-a atras la mine. Sunt grosolana, nu am maniere si creez numai probleme, sa nu mai vorbim de anturaj. Nici macar nu ma pot compara cu tine.
Chiar il placea iar sarutul ala o innebunise dar Hae stia ca nu avea sa-l faca niciodata fericit. Zambi trista si il saruta scurt pe buze ca apoi sa ii dea drumul, dorind sa plece iarasi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Error - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Error
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Error

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Rpg :: City :: Scoala-
Mergi direct la: