Forum Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Rpg

Welcome to Dream World !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Error

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyJoi Apr 30, 2015 11:29 am

- Eram sigur ca ai sa spui asta , surase el prosteste . Ce m-a atras la tine ? Ca nu esti ca altele ! Mie nu imi trebuie o sclifosita care poarta tocuri si urla daca i se rupe o unghie , pufni el in ras , indepartandu-se de ea . Chiar crezi ca imi mai placea de tine , stiind de la inceput ca nu ai ce sa-mi oferi ? Chiar nh vrea sa inteleaga nimeni ca nu ma intereseaza partea materiala ? clatina usor din cap luand o gura din paharul de wiskey ce era pe masa . Poti sa pleci ... , esti libera ! , murmura el uitandu-se cum luna isi facu aparitia pe cer .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyJoi Apr 30, 2015 11:38 am

Il privi trista, stiind cat de mult l-a ranit in clipa de fata dar se temea...Ii era teama ca daca se va indragosti de el si relatia va merge prost ea va suferi si il va pierde si nu avea pe nimeni alaturi ca sa o aline.
Isi musca dureros buza inferioara si se apropie de usa, apucand manerul dar ceva nu o lasa sa traga de el si sa iasa afara, sa plece acasa si sa-l lase singur in starea aia deplorabila.
-Oh, la dracu!
Injura printre dinti iar in clipa urmatoare fugi spre el, imbratisandu-l pe la spate cu toata forta pe care o avea. Isi lasa obrazul sprijinit de spatele lui, alintandu-se usor de materialul ce il acoperea asemenea unei pisicute.
-Sa nu te aud mai incolo ca iti pare rau ca te omor!
Se rasti aceasta la el, vrand sa ii bage mintile in cap de pe acum.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyJoi Apr 30, 2015 11:50 am

Spera sa se resemneze intr-o buna zi , sa se intoarca acasa si pana la urma sa-i faca pe plac mamei lui . Probabil o sa stea la orele de economie si sa se insoare cu fata care puse mama lui ochii . Ofta in sinea lui , dar mahnit pe interior ca probabil nu o sa o mai vada niciodata . Dar nici bine nu putu sa faca ceva , ca doua maini calde ii cuprinse trupul , gest pe care il facu pe Ken sa zambeasca.
- Stiam eu ca o.sa te reintorci , chicoti aceasta cu toate ca el credea ca e totul e pierdut .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyJoi Apr 30, 2015 12:04 pm

-Nu e vin mea ca saruti atat de bine, idiot!
Chicoti copilaroasa ca apoi sa il intoarca cu fata la ea si sa ii ofere un sarut scurt dar dulce, lipindu-si trupul de cel al lui Ken.
-Mai bine ai avea grija sa ma faci fericita daca nu vrei sa te trezesti intr-o buna zi singur.
Dar Hae stia ca asta nu se va intampla. Deja il placea prea mult si stia ca indiferent daca avea sa o faca fericita sau nu, ea tot va ramane langa acesta dar nu va promite ca nu ii va face viata un calvar. Il va chinui, se va razbuna si totul o sa fie atat de dulce insa, gandurile astea nu isi aveau rostul acum.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyJoi Apr 30, 2015 12:15 pm

- Iar daca tu o sa mai faci mofturi domnisoara , si ii puse un deget pe nas . jur ca am sa fac asta ! , si incepu sa o gadile atat de tare , incat tanara nu isi mai putu tine echilibru pe picioare si o puse in pat , fiind el deasupra ei , inca tachinand-o . Ramase pentru cateva clipe cu ea in brate , sarutand-o apoi pe frunte intr-un mod dulce si protectiv .
-Vrei sa mananci ceva ? , o intreba pe ea fiindca lui deja ii canta stomacu .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyJoi Apr 30, 2015 12:20 pm

Incepu sa rada isteric cand acesta o gadila, chiar si dupa ce a fost intinsa pe pat, deja obosind groaznic. Nivi nu isi mai amintise ultima data cand rase astfel. Se parea ca iubitul ei chiar stia cum sa o alinte si oh doamne, ce ciudat era sa-l numeasca iubit cand ei se urau cu cateva ore in urma!
-Oh, da, sunt lihnita!
Nu mai mancase de azi dimineata si pe langa stomacul tanarului, si al ei incepuse sa cante iar sincronul o facu sa rada cu pofta. Era prima data cand impartasea astfel de clipe cu cineva si chiar era destul de placut, poate chiar prea placut.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyVin Mai 01, 2015 11:55 pm

- Atunci .. hai pe aici ! , murmura Ken si o lua de mana , coborand cu ea jos . In holul principal , era o usa dubla . Cei doi intrau acolo , iar in fata loi se afisa un restaurant delux , cu lume cat de cat selecta , iar chelnerul de la intrare ii servi cu doua pahare de sampanie .
- Multumi ! , zambi Ken apoi se indrepta spre o masa de doi . Ajunsi acolo , tanarul lua meniul in mana . Tu ce vrei sa mananci ?

Restaurantu :
Error - Pagina 3 Avalon10
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 1:58 am

Dadu afirmativ din cap si il urma fara ca macar sa stea pe ganduri pentru o clipa, mirandu-se chiar si ea de noul comportament ce il adoptase insa, nu parea a fi chiar atat de rau...asta pana cand vazu unde aveau ei sa cineze.
Inghiti scurt in sec si privi stinghera in jur, ca apoi sa se aseze la masa. Lua meniul si il deschise, incruntandu-se putin cand vazu toate acele preparate din care nici macar unul nu ii era familiar.
-Nu stiu, ceva poate in romana?
Raspunse ironic ca apoi sa ofteze scurt si sa lase meniul de-oparte pentru o clipa. Admira gestul lui Ken si ii era recunoscatoare ca avuse curaj sa se afiseze cu ea intr-un loc atat de select dar era evident de la o posta ca locul ei chiar nu era aici! Numai cand te uitai la cum erau ei imbracati si faceai o comparatie, realizai diferenta enorma.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 11:26 am

- Probabil tu nu esti obisnuita cu mancarea mai de prima clasa si de fite , chicoti aceasta lasand si el meniul deoparte . Intradevar , lumea chiar se uitau la ei cum erau imbracati , dar Ken le trase o privire fulgeratoare , incat ceilalti numai indrazneau sa mai comenteze ceva . Spune ce vrei sa mananci , adauga el . Orice iti trece tie prin cap , aia mancam !
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 11:37 am

Il privi pret de cateva clipe ca apoi sa dea afirmativ din cap. Chiar arata ea ca si cum era obisnuita cu mancarurile astea sau restaurantele de lux? Nu, nu era obisnuita si nici ca avea sa se obisnuiasca prea curand si i-ar fi spus vre-o doua lui Ken dar se abtinu doar sa nu para chiar atat de...taranca, sa spunem asa.
-Alege tu si pentru mine. Si nu comanda ceva picant; stomacul meu o ia razna cand mananc ceva picant.
Numai gandul la acea durere de stomac o infiora dar in ziua de azi era atat de greu sa gasesti mancare normala cand toti erau innebuniti dupa mancarurile picante.
Isi indrepta privirea spre iubitul ei, privindu-l insistenta si ganditoare, chiar holbandu-se la el dar inca nu ii venea sa creada ca ei erau acum impreuna. Tipul chiar era chipes si arata al naibii de bine, sa nu mai spunem de talentul la dans si la cantat. Si acum, el era doar al ei...dar oare chiar asa era?
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 11:55 am

Stia ca vroia sa-i spuna ceva de dulce , si probabil avea sa-l bage cu capul sub masa , dar era lume acolo . Tanarul deschise meniul din nou si pufni in ras , clatinand din cap .
- Doriti sa va iau comanda ? , spuse chelnerul ajungand in dreptul acestora cu carnetelul in mana .
- Da , vreau doua portii de foie gras cu mango si risotto , iar ca desert as dori lava cake cu ananas , adauga aceasta scurt .
- Imediat o sa va aducem mancarea domnule , murmura chelnerul plecand spre bucatarie .
- O sa vezi ca e bun ceea ce mananci , zambi Ken fiind foarte fericit ca e cu ea .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 12:04 pm

Ridica din spranceana cand acesta incepuse sa dea comanda si tot ce a inteles a fost doar "ananas" iar ea adora ananasul si totusi, cu ce degajare plasase comanda cand ea abia daca putea pronunta acele denumiri.
-Tie chiar iti plac locurile astea nu?
Normal ca ii placeau. Cine stie de cate ori manca la restaurant si in cine stie ce restaurante luxoase o fi pasit pana acum. Ofta usor ca apoi sa isi indrepte spatele, stand picior-peste-picior.
-Am incredere in gusturile tale. In fond, tu esti expertul aici. Posibil ca si micul de jun il iei intr-un restaurant pe acoperisul celui mai scump hotel, nu?
Da, il placea, foarte mult, dar nu a spus niciodata ca va renunta la personalitatea si vorbele ei taioase. In fond, daca nici Hae nu spunea ce gandeste, atunci cine? Nu era ca si cum facea misto de el; vroia doar sa-l tachineze putin, sa-l pedepseasca pentru situatia in care a pus-o.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 12:15 pm

- Bineinteles ca le stiu , chicoti aceasta . Stiu foarte multe si cam ce se invarte printr-un restaurant .. mai ales ca tatal meu are numai restaurante de lux , ofta el prelung lasandu-si privirea in jos amintindu-si de parintii lui . Pe acoperis ? Nuu .. Micul dejun il luam la piscina sau la pat , adauga aceasta . Dar in fine .. nu vreau sa vorbesc unde , ce am mancat , se opri Ken din discutie ceea ce era cam ciudat . Lui ii placea sa se laude , sa aiba totul de-a gata dar se pare ca experienta de acasa , dar mai ales Hae il schimbase . Intr-un mod bun . Inca era dependent de restaurantele si chestiile de lux , dar vroia ca el sa munceasca . Sa fie banul lui si nu al parintilor.
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptySam Mai 02, 2015 3:00 pm

Il asculta atenta, observand o mica schimbare in acesta dar sincer, chiar ii placea. Devenise mai modest? Cu siguranta. Nu prea mult insa si asta era un inceput bun, promitator chiar.
Zambi dulce ca apoi sa chicoteasca usor, luand paharul cu sampanie in mana. Lua o gura din acesta, marind usor ochii surprinsa.
-Omo! Ce e asta?!
Era absolut delicioasa! Cand venea vorba de alcool, Hae ducea foarte mult dar in acelasi timp era foarte pretentioasa. Nu bea orice iar chestia asta galbena cu bule era atat de buna incat o facu sa roseasca usor in obraji, holbandu-se la acel pahar de parca ar fi tinut Sfantul Graal in mana.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyDum Mai 03, 2015 11:09 am

- Deci sa inteleg ca nu ai baut dinasta niciodata ? , chicoti Ken privind-o usor surprins. E sampanie ! , adauga tanarul terminand paharul . Stiu ca nu suna prea frumos , si nici nu-mi convine ideea asta , dar trebuie sa mergem la .... mama, inghiti in scarba ca si cum ar fi vazut sau zis ceva gretos . Nu vroia sa se intoarca , dar nu putea sta ascuns la nesfarsit . Probabil avea sa urle mama lui , sa il oblige iar sa faca ce nu vrea si multe alte chestii oribile.
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyDum Mai 03, 2015 11:23 am

Doamne, cat de mult vroia sa se bucure de acea sampanie fina ce ii alinta papipele gustative dar cand auzi de mama lui, parcă tot cerul ii cazuse in cap.
-Ummm...de ce ai folosit pluralul?
Normal ca el trebuia sa se intoarca acasa, doar nu avea sa stea aici sau, ma rog, oriunde o mie de ani dar de ce spuse "noi"? Doar nu avea de gand sa o ia si pe ea, nu? Adica, sa fim seriosi: Hae era ultima persoana pe care ai fi vrut sa o prezinti parintilor dar cu siguranta intelese ea gresit. Nu avea cum sa o prezinte acum, atat de curand cand ei abia daca aveau o ora de cand sunt impreuna.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyLun Mai 04, 2015 12:09 am

- Vrei cumva sa vina garzile de corp dupa tine ? Iti imaginezi daca suntem impreuna de acum incolo , orice fata i-am prezentat-o lui mama ca sa nu faca faze aiurea . Stiu ca poate suna ciudat si o sa te sperie , dar ... ultima prietena care am avut-o nu am prezentat-o a lor mei , iar bodyguarzii sunt mereu pe urmele mele , sa nu patesc nimic .. iar mama a aflat despre aceasta fata , obligandu-ma sa ma despart de ea , ofta scurt lasanadu-si privirea in jos . Eu nu am chef si nici nevoie de scandal , dar mai presus de toate , sa ma desparta de tine .. , ii lua usor mainile ei in ale lui privind-o in ochi . In timp ce vorbeau ei , chelnerul le aducea si comanda .
- Yeeey ! Mancareeee ! , exclama Ken fericit infingandu-se deja in mancare ca un flamand .


Mancarea :

Risotto :
Spoiler:
Foie Gras :
Spoiler:
Lava :
Spoiler:
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyLun Mai 04, 2015 11:13 am

Inima i s-a topit imediat cand l-a auzit iar mainile i-au fost cuprinse atat de tandru. Cum ar putea sa refuze acum? Deja o puse in situatia in care numai putea spune nu orice ar face si ar zice mai ales ca nici ea nu vroia sa se desparta de el. Nici acum, nici in viitorul apropiat asa ca, mai bine ar da tot ce avea ea mai bun in clipa cand va fi prezentata mamei sale.
Ar fi vrut totusi sa spuna ceva dar in clipa cand mancarea veni si cand il vazu cum se indopa, nu putu ascunde chicotele amuzate si se resemna, incepand si ea sa manance caci totul arata atat de delicios iar ea era lihnita. Lua o gura din risotto, marind usor ochii. Lua o gura si din foie grase si avu paete de aceeasi surpriza.
-Wow...e delicios!
Exclama fericita si incantata si daca ar fi avut coada, cu siguranta ar fi dat din ea. Continua sa manance dupa pofta inimii, fiind prima data cand manca ceva atat de bun si nici macar nu ajunse la desert!
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyMier Mai 06, 2015 10:25 pm

Nu dura 10 minute , iar farfuria lui Ken era luna . Inclusiv desertul . Nu mancase decat dimineata niste cereale cu lapte apoi pleca spre scoala . Ceea ce i se parea amuzant tanarului , ca acum cateva ore mai avea putin si se strangeau de gat cei doi , iar acum ... ? Acum erau iubiti ! Zambetul ii pieri treptat de pe chip , gandinu-se la reactia mamei lui . Sigur avea sa comenteze , ca ea nu e de familie ''buna'' , si ca o sa-l oblige sa se casatoreasca cu nu stiu ce sclifosita plina de farduri si unghii lungi , proaspat lacuite . In ciuda fapului ca venea dintr-o familie bogata , la fete ii placea simplitatea , caare nu le era teama sa se murdareasca sau sa-si rupa o unghie , sa se distreze cu ea .. nu sa stea numai sa o astepte la coafor sau vreun mall din centrul orasului sau sa mearga la vreo cafenea plictisitoare . Il relaxau iesirile la picnic , iesirile in natura , ceea ce el o facea destul de rar .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyMier Mai 06, 2015 10:54 pm

Continua sa manance linistita, fara sa se grabeasca desi ii era foarte foame. Nu de alta insa, daca s-ar fi grabit, i-ar fi fost rau si mare pacat ar mai fi daca mancarea asta delicioasa va ajunge la "boboci".
Nu dura mult si trecu si la desert si numai o singura gura fu de-ajuns sa o faca sa roseasca iar si sa exclame ca era de-a dreptul delicios. Adora dulciurile si, iarasi, niciodata nu mai mancase ceva atat de bun! Trebuia sa recunoasca: chiar era fericita ca tanarul o invitase aici sa cineze si deja era satula.
-Ah, sunt plina!
Se sprijini de spatarul scaunului, ducandu-si o mana peste stomacul plin. Zambea pana la urechi si zambetul nu avea sa ii dispara chiar atat de curand si asta datorita lui Ken.
-Merci mult pentru cina. Raman datoare.
Ii facu jucaus cu ochiul, consumand si ultima gura ce i-a mai ramas din sampanie.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyMier Mai 06, 2015 11:06 pm

Era prea absorbit de gandurile cu mama sa , reactia ei si toate alea . Chiar nu vroia sa sufere ea din cauza iesirilor exagerate ale mamei sale . La ultima fata , plati chiar niste agenti sa o oblige sa se desparta de el , dar cine stie ? Poate mama lui se mai linisti .. dar avea o doza de indoiala .
- Huh ? , se trezi parca din transa privind-o usor pierdut . Oh ! Nu ai pentru ce ! , si zambetul ii aparu pe chip terminand si el sampania apoi se ridica de la masa , luand-o de mana si se indrepta catre camera lor . Era deja apus de soare . O priveleste mirifica .
- Iubesc apusul ! , murmura Ken dand la o parte perdelele din camera , lasand razele slabe ale soarelui sa-i mangaie chipul apoi isi sprijini coatele pe pervazul geamului .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyMier Mai 06, 2015 11:23 pm

Observa deja ca ceva nu era in regula cu Ken iar asta o facea sa se ingrijoreze. Chiar nu mai vroia sa-l vada ca plange, indiferent daca asta ar fi insemnat ca Hae sa sufere in locul lui. O va face, va suferi, numai sa il vada pe el fericit.
Se ridica de la masa si ii stranse usor mana, urmandu-l tacuta pana in camera. Il privea atent si acea imagine ramase adanc incriptata in inima ei ca si o memorie pe care sa o pretuiasca.
Zambi dulce si se apropie de el cu pasi lenti, privind ganditoare apusul de soare.
-Orice gand ce te face sa iti pierzi zambetul ar trebui sa il uiti. Iti faci griji in legatura cu mine si cu ai tai, nu? Te inteleg, si eu imi fac griji dar...nu sunt chiar atat de slaba pe cat ma crezi. Orice ne rezerva viitorul, sunt pregatita sa ii tin piept dar la tine nu voi renunta atat de usor si nimic nu ma va pune la pamant asa ca, doar pentru mine, zambeste cat de mult poti si lasa restul in seama mea. In plus, e de datoria mea sa te fac fericit, nu?
Chicoti scurt ca apoi sa il priveasca bland si dragastos, zambetul de pe buzele ei fiind dulce precum mierea.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyMier Mai 06, 2015 11:44 pm

Aceasta ofta usor , dar privi totusi fascinat de tot ''tabloul'' creat de apus si de pasarile ce zburau pe cer . La un moment dat , simti mainile ei fine pe trupul lui , lucru ce il facu sa ii tresara inima de fericire . Da , era fericit .
- Ma ingrijoreaza , mai ales ce i-a facut ultimei mele iubite .. dar o sa trecem si peste asta ! Promit ! , adauga Ken scurt , intorcandu-se cu fata la ea si o saruta lung . E de datoria noastra , sa ne facem fericiti si ca relatia asta sa mearga ! , murmura strangand-o tare in brate si inchise ochii pentru cateva clipe ca sa savureze momentu . Stia ca o sa iasa scandal cu ai lui , dar de data aceasta era diferit . Chiar vroia sa lupte si sa numai fie invins de catre prejudecatile parintilor si sa aleaga cu inima .
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Sou-chan

Sou-chan


Mesaje : 128
Data de înscriere : 24/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyMier Mai 06, 2015 11:52 pm

Ii raspunse la sarut, privindu-l apoi visatoare. Dadu afirmativ din cap la vorbele acestuia, cuibarindu-se la pieptul lui puternic. Stia foarte bine ca aveau sa treaca peste orice obstacol le va iesi in cale, dar asta doar impreuna.
Era mai mult decat fericita in acea clipa. Dupa multi ani in sfarsit nu se mai simtea singura iar nevoia de avea pe cineva aproape care sa o iubeasca si sa o alintase nu isi mai avea rostul caci iubitul sau deja facea asta.
-Sti, poate ca nu o sa fie chiar atat de rau. Iar daca ai tai nu ma vor place, o sa ma fac placuta indiferent de ce vor crede ei despre mine. In fond, doar te-am facut pana si pe tine sa ma placi.
Ranji larg, strengaresc si chiar usor pervers si il saruta fugitiv pe buze. Ii era putin rusine sa initieze chiar ea un sarut mai lung. Trecuse ceva timp de cand nu mai avuse un iubit si isi cam iesise din mana dar pana la urma, daca pana si el ajunse sa o placa, parintii lui nu aveau nici o sansa in fata ei.
Sus In jos
Panda.
Admin
Panda.


Mesaje : 424
Data de înscriere : 17/04/2015

Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 EmptyJoi Mai 07, 2015 12:01 am

- Sunt foarte severi , murmura aceasta . Iar daca nu are sa te accepte , sa ma respinga pe mine din familie . Sa numai vorbeasca toata viata cu mine ... ori ne alege pe amandoi la pachet , ori pe niciunul , surase incepand sa se joace cu cateva fire din parul ei .
- Probabil in momentul acesta ma cauta si FBI-ul , ori nu ii pasa de mine ducandu-se la vreun salon .. , pufni in ras intorcandu-se iar spre apus inca tinand-o in brate . Ii era draga demult , dar el nu recunoscu niciodata crezand ca e doar niste sentimente ciudate si trecatoare . Niciodata nu-si imagina ca o sa ajunga in stadiul asta , de iubiti . Cine ar fi crezut ca cei doi , teroarea scolii , sa fie indragostiti si chiar atat de sensibili ?
Sus In jos
https://dreamworld.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Error - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Error   Error - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Error
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Error

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Rpg :: City :: Scoala-
Mergi direct la: